Jaspis Dalmatyński- Kamień Mocy
Jaspis to kamień o wielu odcieniach i wzorach, a każdy z nich ma swoje unikalne właściwości. Jego historia sięga starożytności, gdzie był ceniony za swoją wyjątkową kolorystykę. Wówczas uważano go za kamień ochronny. Jaspis dalmatyński to nie tylko kamień zdobiący, ale przede wszytskim kamień, który wprowadza do naszego życia moc, harmonię i pozytywną energię. Daj się ponieść magii tego niezwykłego minerału i pozwól, y jego obecność towarzyszyła Ci każdego dnia.

Labradoryt- Kamień Intuicji 
Często jest kojarzony z mistycznymi właściwościami i intuicją. Bransoeltki z labradorytu mogą pomóc w rozwijaniu zdolności do przewidywania sytuacji, wspierają procesy myślowe i umożliwiają lepsze zrozumienie włąsnych emocji.

Jadeit- Kamień Harmonii
Symbolizuje harmonię i równowagę. Bransoletki z jadeitu są doskonałym wyborem dla osób pragnących znaleźć spokój w życiu codziennym. Kamień ten kojarzy się z łagodzeniem napięć, wspieraniem równowagi emocjonalnej oraz przyciąganiem pomyślności. 

Kiedy łączymy te trzy wartościowe kamienie w jednej bransoletce, uzyskujemy potężną mieszankę energii, która może wpływnąć pozytywnie na różne aspekty naszego życia.